Z gibanjem do zdravja

09.06.2017 Novice
    Zdravje je naša največja vrednota. Zato redna telesna dejavnost kot ključni dejavnik ohranjanja zdravja, ne bi smela biti nič neobičajnega. Še vedno drži, da smo Slovenci po zadnjih raziskavah premalo telesno aktivni.

Delavnica Zdrave vadbe na strokovnem srečanju NIJZ

18.05.2017 Novice
    ŠUS in NIJZ že več let uspešno sodelujeta na področju promocije redne telesne dejavnosti. Včeraj smo z delavnico Zdrave vadbe sodelovali na strokovnem srečanju v Zrečah.

10. maj - svetovni dan gibanja

10.05.2017 Novice
    10. maja obeležujemo svetovni dan gibanja, katerega namen je spodbujanje telesne dejavnosti in posledično dvig deleža telesno dejavnih.

Znak kakovosti Zdravo društvo

09.05.2017 Novice
    Nacionalna mreža športno rekreativnih društev medse vabi društva, ki menijo, da se s svojo ponudbo vadbenih programov in promocijskimi aktivnostmi vključevanja posameznikov v redno vadbo, lahko potegujejo za znak kakovosti Zdravo društvo.

Srečanje vključenih v projekt Move Transfer v Ljubljani

04.04.2017 Novice
    Med 3. in 5. aprilom na Športni uniji Slovenije poteka srečanje predstavnic organizacij, ki so od začetka letošnjega pa vse do sredine prihodnjega leta vključene v mednarodni projekt Move Transfer.