Sofinanciran nakup vadbenih pripomočkov za Zdrava društva

• 24.10.2016
  • V skladu z razpisom Zdravo društvo 2016/2017 bomo Zdravim društvom sofinancirali nakup vadbenih pripomočkov v višini 150 EUR z DDV.

Med ugodnostmi za člane mreže Zdravo društvo smo v letu 2016 predvideli tudi sofinanciran nakup pripomočkov za društva, ki so se v pretekli sezoni najbolje približala izpolnjevanju kriterijev. Pri izboru smo upoštevali poslana poročila o delu v preteklem letu in izpolnjevanje obveznosti društev (vmesna obveščanja o izvajanju tekočih aktivnosti, vnos programov v koledar Slovenija v gibanju ipd.).

V končni izbor se je uvrstilo kar 20 društev. Društvom omogočamo sofinanciran nakup vadbenih pripomočkov v vrednosti 150 EUR (DDV je vključen v ceno).

• ŠD Dobrepolje
  • ŠD Izlake
  • ŠD Šentvid – Ljubljana
  • ŠAD Mavrica
  • TVD Partizan Domžale
  • ŠD Ando Hirschmann
  • TVD Partizan Žirovnica
  • ŠD Partizan Škofja Loka
  • ŠRD Črnomelj
  • Bi&Ni-Fit
  • Triatlonski klub Ljubljana
  • Športno društvo 3šport
  • ŠD Zadvor
  • ŠD Gaberje Celje
  • ŠD Partizan Jesenice
  • ŠRD Vrhpolje
  • SŠD Tržič
  • ŠD Adrenalina
  • ŠD Partizan Mengeš
  • ŠD Partizan Bakovci

Izbrana društva vabimo, da si na spodnji povezavi pogledate ponudbo, ki smo jo v ta namen pripravili s podjetjem Fizian d.o.o. Katalog izdelkov najdete TUKAJ. Prosimo vas, da naročilo izdelkov realizirate do 15. novembra 2016.

Kontakt za dodatne informacije glede ponudbe izdelkov in naročilo: 041/988-917 oziroma info@fizian.si (Andraž).