Razpis Evropska gibalna značka oz. European Fitness Badge 2023

Razpisi 03.04.2023
    Članice ŠUS vabimo k sodelovanju v projektu Evropska gibalna značka oz. European Fitness Badge, v sklopu katerega omogočamo izvedbo brezplačnih meritev telesne pripravljenosti za udeležence vadbenih programov.

Razpis Veter v laseh 2023

Razpisi 03.04.2023
    Nacionalni športno-družbeni program Veter v laseh se pod sloganom S športom proti zasvojenosti odvija v številnih krajih po vsej Sloveniji že skoraj tri desetletja! Organizatorje iz vrst športnih društev, osnovnih šol in mladinskih organizacij vabimo, da se nam kot izvajalci pridružite tudi letos!

Razpis Zdravo društvo 2023

Razpisi 03.04.2023
    Športne organizacije, ki izvajajo programe telesne vadbe za krepitev zdravja za različne ciljne publike, vabimo k priključitvi v mrežo Zdravo društvo in sodelovanje na razpisu za tekoče leto.

Razpis Zdrava vadba 2023

Razpisi 03.04.2023
    Objavljamo razpis za sodelovanje v projektu Zdrava vadba za tekoče leto. Razpis je namenjen športnim organizacijam, ki izvajajo programe strokovno vodene redne telesne vadbe, namenjene odraslim, ki so bili do sedaj neaktivni ali manj aktivni, ali pa se vračajo v dobro telesno formo po dolgotrajni bolezni in poškodbah.

Razpis Slovenija v gibanju 2023

Razpisi 03.04.2023
    Športna unija Slovenije vabi svoje članice, da se vključijo v nacionalni program Slovenija v gibanju, katerega namen je povišati delež telesno aktivnih Slovenk in Slovencev.