Festival telovadbe 2019

info@narodnidom.si
  • www
    Sašo Barle

Festival telovadbe je namenjen vsem generacijam, ki si želijo preživeti športno popoldne v družbi naših vodnikov in tako spoznajo pomen redne vadbe in ponudbo le-te v centru Ljubljane

Na Festivalu telovadbe bomo pripravili različne brezplačne delavnice s področij vadb, ki jih organiziramo v društvu. Z delavnicami bomo omogočili obiskovalcem, da se spoznajo s posamezno pojavno obliko vadbe ter pridobijo dodatne izkušnje in informacije o primernosti vadbe. Glede na to, da v društvu ponujamo vadbe za vse generacije (od 2. leta naprej), bo na festivalu vsak obiskovalec lahko športno aktiven vsaj 30 minut (kolikor časa bo potekala posamezna delavnica). Poleg tega bomo imeli stalno postavljene motorične poligone in akrobatska gimnastična orodja na katerih bodo naši vaditelji animirali otroke in ostale obiskovalce – starši bodo lahko otroka prepustili našim vodnikom, sami pa se bodo udeležili delavnice vodene vadbe. Predviden seznam delavnic:

• • pilates
  • • pilates za starejše
  • • aerobika
  • • F.I.T.T. trening
  • • Aikido
  • • joga – Šakti Flow
  • • jorobika (telovadba za starostnike)
  • preventivna vadbo proti osteoporozi

Komentarji (2)

Barbara Zavrašek 13.07.2019 07:50:00
pridem na vadbo dne 7.9. na gimnastiko
Barbara Zavrašek 26.06.2019 20:21:36
prijavljam se na letno telovadbo na prostem v tivoliju gimnastika in ostalo,pričetek 7.9.2019