Teden odprtih vrat ŠD Narodni dom

• Kje
    Ljubljana
  • Prizorišče
    Študijska telovadnica, Bleiweisova cesta 25; Gimnastični center Ljubljana, Koprska ulica 29; OŠ Prežihovega Voranca, Prežihova 8
  • Regija
    Osrednjeslovenska
  • Država
Teden odprtih vrat ŠD Narodni dom
    organizator
  • ŠD Narodni dom Ljubljana ŠD Narodni dom Ljubljana

info@narodnidom.si
  • www
    Sašo Barle

Vabljeni brezplačen preizkus katere koli vadbe v ŠD Narodni dom. Ponujamo programe vodenih vadb za vse generacije. Naša strokovna ekipa vodnikov in vodnic komaj čaka, da vas navdušijo za redno vadbo!

V okviru tedna odprtih vrat bomo vsem obiskovalcem ponudili brezplačen obisk katere koli vadbe, ki jo izvajamo v društvu. Vadbe, ki jih bomo izvajali v društvu v sezoni 2019/2020: telovadba za predšolske otroke od 2. leta starosti naprej, netekmovalana gimnastika za dečke in deklice, splošna gimnastika za dečke in delkice, gimnastična šola, akrobatika za osnovnošolce, vodene vadbe za odrasle in mladostnike (F.I.T.T. trening, pilates, aerobika, joga), gimnastika in akrobatika za odrasle in mladostnike, Aikido, vodene vadbe za starejše (jorobika, preventiva in odbojka).

Ustrezno vadbo in urnike vseh vadb v društvu najdete na tej povezavi: https://narodnidom.si/program/

Komentarji (0)

Ni komentarjev