Delavnica za Zdrava društva

• 09.03.2015
  • V sredo, 25.3.2015 predstavnike Zdravih društev vabimo na interaktivno delavnico dobre prakse, ki jo pripravljamo v okviru projekta Move transfer.
Na interaktivni delavnici se bo osredotočili na možnosti in primere dobrih praks, kako lahko društvu znak kakovosti Zdravo društvo pomaga pri razvoju na lokalnem področju ter se posvetili dinamiki odnosov z lokalnimi skupnostmi in vključevanju društev v druge sektorje.

Po zaključku delavnice sledi še skupna vadba, ki jo bodo za udeležence pripravili v ŠD Partizan Škofja Loka. Ne pozabite na športno opremo!

Program:
17.30 - 19.00 - delavnica
19.00 - 21.00 - športne aktivnosti

Delavnico bo vodila Saška Benedičič Tomat, vodja mednarodnih projektov v Mednarodni organizaciji za kulturo in šport (ISCA) in predsednica društva Partizan Škofja Loka. Namenjena je sodelujočim društvom na projektu, članom mreže Zdravo društvo in društvom, ki jih članstvo v mreži zanima in je brezplačna.

Na dogodek se lahko prijavite do ponedeljka, 23.3. na mail sus@sportna-unija.si ali tel. 031/397-378.