Delavnica vadimo in jejmo zdravo

• 09.04.2015
  • Katere so prednosti kakovostne - Zdrave vadbe, kako pripravimo preproste zdrave prigrizke in kaj društvom prinaša certifikat Zdravo društvo – vabljeni na praktično delavnico »Vadimo in jejmo zdravo«.
Delavnica se bo odvijala v sklopu projekta Zdravo društvo v prostorih Športne hiše Ilirija (Vodnikova cesta 155, Ljubljana) v sredo, 22.4.2015 s pričetkom ob 17.00 uri.

Program:

• Kdaj in kako vadimo zdravo – Zdrava vadba z Majo Pori
  • Mreža Zdravo društvo – priložnost za športno rekreativna društva (Ana Radivo)
  • Priprava enostavnih in zdravih obrokov z Jasmino Kozina Praprotnik

Na dogodek se lahko prijavite do ponedeljka, 20. aprila na mail: sus@sportna-unija.si (Ana Radivo) ali tel. 031/397-378. Število mest je omejeno!

Delavnica je brezplačna (ob predhodni prijavi). Vabljeni vsi, ki želite dobiti več informacij o Zdravih društvih in Zdravi vadbi.