Delavnica Zdrava vadba v naravi

• 30.07.2015
  • Kako pripraviti in izvesti funkcionalno vadbo na prostem in kateri so osnovni elementi nordijske hoje lahko spoznate na delavnici Zdrava vadba v naravi 20. avgusta v Žirovnici. Delavnica šteje tudi za licenčni seminar.
Na tokratni delavnici se bomo spoznali s funkcionalnimi vajami, ki so del programa Zdrava vadba ter njihovi izvedbi na prostem v naravnem okolju. V drugem delu delavnice sledi prikaz nordijske hoje.

Delavnica je namenjena vaditeljem v športnih društvih, vaditeljem Zdrave vadbe in vsem, ki jih omenjena tematika zanima. Delavnica šteje tudi kot licenčni seminar za vaditelje športne rekreacije s podaljšanjem veljavnosti licence do 31.12.2016.

Odvijala se bo v Rekreacijskem parku Završnica v Žirovnici s pričetkom ob 16:00 uri.

PROGRAM:
16:00 – 18:00 Pomen zdrave vadbe za zdravje in praktični prikaz vaj v naravi (dr. Maja Pori)
18:00 – 19:30 Prikaz nordijske hoje (dr. Maja Pori)

PRIJAVE: anketa
Prijave so možne do torka, 18.8.2015

PRIJAVNINA: plačilo po predračunu
  • člani ŠUS: 15 EUR*
  • ostali: 30 EUR
*DDV je vštet v ceno

Športna oprema in primerna obutev sta obvezni. Palice za nordijsko hojo zagotovi organizator.
V primeru slabega vremena se bo program izvedel v prostorih TVD Partizan Žirovnica.

Dodatne informacije: 031 397 378 in sus@sportna-unija.si.