Juhuu, jesenske počitnice so tu

info@andogymkranj.si
  • www
    Martina Hirschmann

JUHUU, JESENSKE POČITNICE SO TU - počitniške športne aktivnosti in počitniško varstvo s športnimi vsebinami

Počitniški program Akademije gibanja in veščin

OPIS PROJEKTA

"Juhuu, jesenske počitnice so tu" - počitniško varstvo in športne aktivnosti v času šolskih počitnic

( športne, družabne, aktivne počitnice )

Projekt se bo izvedel v času jesenskih počitnic, od 25.10.2021 do 29.10.2021, od ponedeljka do petka, v prostorih Športnega drušva Ando HIrschmann - športna dvorana, Savska cesta 34, Kranj.

POČITNIŠKO VARSTVO je namenjeno otrokom od 1. do 5. razreda OŠ, vsak dan od 7.00 do 15.00

( obvezne prijave na info@andogymkranj.si )

Program bo razdeljen v tri sklope in sicer:

Družabne igre ( Človek ne jezi se, Monopoli, Šah in druge,...)

Športni program - tri aktivne ure - predstaviti vse športne dejavnosti društva in skozi veliko igre in športne zabave približati otrokom in mladini različne športno rekreativne dejavnosti, jim ponuditi možnost aktivnega preživljanja počitnic - spodbujati zdrav in aktiven način življenja.

Andokai Aikido

Jiu-Jitsu

ABC Zdrava vadba

Swiss ball, TRX

Igre s kolebnico, obroči, štafetne igre, poligoni, krožna vadba, družabne igre,…

Filmske urice - ogled slovenskih mladinskih filmov

V program so vključeni premori za malico, druženje.

POPOLDANSKI PROGRAM:

-  TOR IN ČET OD 16.00 DO 17.00 Andokai Aikido Mali Samuraji ( otroci od 3 do 5 let )

-  TOR IN ČET OD 17.00 DO 18.00 Andokai Aikido Mali Samuraji ( otroci od 5 do 8 let )

-  TOR IN ČET OD 18.00 DO 19.00 Andokai Aiki Jiu Jitsu ( od 8 do 15 let )

-  PON IN SRE OD 19.30 DO 20.30 TRX funkcionalna vadba ( dekleta od 15 let dalje )

Počitniško varstvo in počitniški program bo brezplačen za vse udeležence. Projekt bomo izvedli že osmo leto zapored.

Prisotni vaditelji in prostovoljci bodo vsak dan skrbeli za pravilno izvedbo, varnost in dobro počutje udeležencev.

Projekt "Juhuu, počitnice so tu" je sofinanciran s strani Mestne občine Kranj, Fundacije za šport, Zavoda za šport RS Planica in Športne unije Slovenije.

Prijave sprejemamo na info@andogymkranj, dodatne informacije pa lahko dobite na 051/263-080.

Vabljeni!

Komentarji (0)