Izobraževanje Zdrava vadba v Rušah

• 09.04.2014
  • V prijetnem aprilskem dopoldnevu je v OŠ Janka Glazerja v Rušah potekalo izobraževanje Zdrava vadba ABC pod organizacijo Športne unije Slovenije. Udeleženci so se seznanili s konceptom programa, ki ga je v teoriji in praksi nazorno prikazala vodja izobraževanja dr. Maja Pori. Med drugim je izpostavila pomen vzpostavljanja strokovnosti športno rekreativne vadbe v društvih, ki je tesno povezana z večjo vključenostjo populacij v redno in organizirano vadbo kot obliko gibanja.
Mrežo Zdravo društvo, ugodnosti, ki jih članstvo v Športni uniji Slovenije ter sodelovanje v projektu prinaša društvom in organizacijam, pa je udeležencem predstavila sodelavka Mojca Grojzdek.

Dopoldan je tako minil ob sproščenem učenju, pridobivanju novih znanj in metod dela, potrebnih za organizacijo in izvajanje programa Zdrava vadba.